o nas

Eyeoxy to najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki kontaktowe, do korekcji wszystkich wad wzroku - krótkowzroczności,
nadwzroczności, astygmatyzmu i prezbiopii, w szerokim zakresie mocy.


Użytkownikom zapewniają bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort , dlatego mogą być stosowane przez wszystkich, niezależnie od wieku. Dostępne we wszystkich kategoriach, mogą być wymieniane na nowe, w zależności od potrzeb,  co miesiąc, co  dwa tygodnie lub co dzień. Mogą też chronić oczy przed promieniowaniem UV. Fachowy dobór tych soczewek, a potem regularne kontrole zapewniają najlepsi specjaliści z zakładów Grupy Oftalmika Polska.

  Eyeoxy to ekspercka marka soczewek kontaktowych, która pojawiła się na polskim rynku w 2004 roku. Dzisiaj soczewki tej marki można kupić w blisko 150 praktykach na terenie całego kraju. W tych miejscach  użytkownicy soczewek Eyeoxy mogą korzystać z fachowej opieki i z dogodnej formy ich  sprzedaży, z dostawą soczewek do domu włącznie.

Dbałość o wysoką jakość wyrobów i profesjonalny serwis zapewniły marce Eyeoxy wyróżnienie tytułem Lider Kontaktologii, który, co roku,  jest przyznawany najlepszym specjalistom, produktom i producentom za najwyższy poziom oferowanych usług i wyrobów na polskim rynku kontaktologicznym.