×
o nas linia eyeoxy znajdź specjalistę klub ekspert radzi cyfrowe zmęczenie wzroku

O nas

Eyeoxy to najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki kontaktowe, do korekcji wszystkich wad wzroku – krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu i prezbiopii, w szerokim zakresie mocy.

Użytkownikom zapewniają bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort , dlatego mogą być stosowane przez wszystkich, niezależnie od wieku. Dostępne we wszystkich kategoriach, mogą być wymieniane na nowe, w zależności od potrzeb, co miesiąc, co dwa tygodnie lub co dzień. Mogą też chronić oczy przed promieniowaniem UV. Fachowy dobór tych soczewek, a potem regularne kontrole zapewniają najlepsi specjaliści z zakładów Grupy Oftalmika Polska.

Eyeoxy to ekspercka marka soczewek kontaktowych, która pojawiła się na polskim rynku w 2004 roku. Dzisiaj soczewki tej marki można kupić w blisko 150 praktykach na terenie całego kraju. W tych miejscach użytkownicy soczewek Eyeoxy mogą korzystać z fachowej opieki i z dogodnej formy ich sprzedaży, z dostawą soczewek do domu włącznie.

Dbałość o wysoką jakość wyrobów i profesjonalny serwis zapewniły marce Eyeoxy wyróżnienie tytułem Lider Kontaktologii, który, co roku, jest przyznawany najlepszym specjalistom, produktom i producentom za najwyższy poziom oferowanych usług i wyrobów na polskim rynku kontaktologicznym.

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: Oftalmika Polska - grupa zakupowa • Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. • Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.

Logo Eyeoxy

© 2015-2021 eyeoxy. Wszelkie prawa zastrzeżone.